Naštartuj predaj na webe  .

Naštartuj predaj na webe
až 5x lacnejšie

Vytvor si predajné stránky s maximálnou konverziou a generovaním klientov. Jednoduchšie, rýchlejšie a až 5x lacnejšie.

Vytvor si predané stránky pre biznis

Predstav si, že pre teba pracuje predajný stroj 24 hodín denne...
Automatické generovanie potencionálnych klientov. Automatická prezentácia a uzatváranie predaja. Predajné stránky vytvorené na mieru pre čo najlepšiu konverziu. Neobmedzený počet paralelne bežiacich projektov. Všetko prepojené na autoresponder, pre automatizovanie celého predaja. 

Znie to lákavo, ale nie je to príliš drahé a zložité?

 Znie to lákavo, ale nie je to príliš drahé a zložité?
Čo ak si môžeš vybudovať stroj pre online biznis bez starostí o náklady a zložitosť?
Weebapp lievik
Vytvor si predajné stránky s maximálnou konverziou a generovaním klientov bez starostí o náklady a zložitosť. Weebapp je revolučný nástroj na tvorbu responzívnych web stránok, landing page, predajných stránok. Je extrémne jednoduchý, rýchly a lacný. 
Je vhodný pre podnikateľov, manažérov a obchodníkov, ktorí majú málo času a potrebujú si sami rýchlo vytvárať predajné web stránky aj bez znalostí IT.

 Jednoducho a rýchlo s Weebapp

Weebapp jazyk

V češtine aj slovenčine

Ovládanie Weebapp je veľmi jednoduché a aby si to mal ešte jednoduchšie, prostredie je v 17 jazykoch. Stačí kliknúť a vybrať: čeština, slovenčina.
Weebapp editor

Jednoduché používanie

Landing page, alebo predajnú web stránku vytvoríš jednoducho v prehľadnom editore. Prostredie je intuitívne, takmer ako vo worde.
Weebapp sablony

Predpripravené šablóny

Vybrať si môžeš z viac ako 60 predpripravených šablón. Stačí kliknúť, vybrať si šablónu, vložiť vlastný text a obrázky a stránku publikovať. Všetko je hotové za niekoľko minút.
Weebapp integracia

Prepojenie s autoresponderom

Získavanie kontaktov je úplne automatické. Stačí použiť predpripravený formulár a vložiť ho na web stránku. Následne nastavíš autoresponder pre automatizovanie predaja a predajný stroj máš vytvorený.
Weebapp stranky

Neobmedzený počet stránok

Môžeš si vytvoriť neobmedzený počet landing page, web stránok a podstránok a to všetko za jednu cenu. Všetky stránky sú responzívne a skvelo vyzerajú na každom zariadení /mobil, tablet, notebook/.

Aj pre tímy

Cena za weebapp je veľmi nízka. Ak by si ju chcel mať ešte nižšiu, možeš aplikáciu využívať aj so svojím tímom. Počet užívateľov na jeden účet nie je ničím obmedzený.

Bez starostí o vysoké náklady

Weebapp editor je aplikácia, ktorá ti umožní vytvoriť predajné stránky pre online biznis s extrémne nízkymi nákladmi. Weebapp môžeš využiť na tvorbu web stránok, landing page, predajných stránok. Stránky sú responzívne a skvelo vyzerajú na každom zariadení.

 Len 6€ /mesačne 
(neobmedzený počet stránok a užívateľov)

Cena za Weebapp je 6 euro mesačne pre neobmedzený počet stránok a užívateľov na jeden účet. Za 6 euro si tak môžeš vytvoriť neobmedzený počet predajných stránok.

Koľko môžeš ušetriť?

Aplikácia Cena/mesiac
Weebapp 6€
Leadpages 23€
Instapage 27€
Landingi 36€
Unbounce 91€
Vytvor si predajné stránky, ktoré budú pre teba pracovať 24 hodín denne a 7 dní v týždni!
Vyskúšaj na 7 dní úplne bezplatne!
Naštartuj predaj na webe až 5x lacnejšie.
Bez záväzkov a bez platenia. Nič neriskuješ.