Odporúčajte a 

Odporúčajte a zarábajte

Odporúčajte svojím priateľom naše špičkové produkty pre online biznis a získajte odmenu až do výšky 50%...

1.

Prihláste sa do nášho affiliate programu.

2.

Odporúčajte svojím priateľom cez sociálne siete, email, sms, WhatsApp, osobne.

3.

Zarábajte z každej platby klientov, ktorí využívajú naše produkty na základe Vášho odporúčania až do výšky 50%. V neobmedzenej výške a neobmedzene dlho.
Čo je Affiliate program?
Affiliate je program, v ktorom dostanete odmenu za každého klienta, ktorého k nám privediete cez svoj affiliate link. Svoj affiliate link dostanete po registrácii na svojom affiliate účte. Keď si zákazník kúpi akýkoľvek náš produkt ako výsledok návštevy cez Váš affiliate link, dostanete odmenu.
Koľko môžem zarobiť?
Náš affiliate program má až 2 úrovne.
Za svojich priamych klientov /prvá úroveň/ získavate odmenu vo výške 40%

Okrem priamej odmeny za svojich priamo získaných klientov, dostávate aj odmenu zo svojej siete z druhej úrovne. Odmena je vo výške 10%.
To znamená, ak privediete na naše stránky cez svoj affiliate link záujemcov, ktorí sa tiež stanú affiliate partnermi, odmenu získate aj z ich klientov.

Odmena sa vypláca z každej platby klienta pre celú sieť neobmedzene dlho a v neobmedzenej výške.

Kedy dostanem zaplatené?
Začiatkom každého mesiaca vylácame odmeny za predchádzajúci mesiac. Stačí, aby výška Vášho zostatku bola minimálne 20 euro a peniaze pošleme automaticky na Váš bankový, alebo paypal účet. Bankový účet si zadáte na svojom affiliate účte.
Bude ma to niečo stáť?
Affiliate program je zadarmo, ale je určený len pre našich stálych klientov. To znamená, že ak sa chcete prihlásiť do nášho affiliate programu, mali by ste využívať aspoň jeden náš produkt/program s pravidelnou mesačnou platbou. Naše programy sú cenovo prístupné, začínajú už od 3 euro/mesiac. Affiliate program je referenčný program. Ako by ste odporúčali naše produkty, ak by si nevedeli ako fungujú?
Aké sú produkty?
Máme špičkové produkty a služby, ktoré pomáhajú naštartovať online biznis a online príjem komukoľvek
- úplnému začiatočníkovi
- MLM obchodníkovi
- podnikateľovi
Kliknite na tlačítko a pozrite si naše produkty:
Ako mám začať?
Ak už ste naším klientom, kliknite na tlačítko a zaregistrujte sa. Ak nie ste klientom, vyberte si náš program a následne sa zaregistrujte.
Po registrácii zdieľajte svoj affiliate link. Zdieľajte kdekoľvek chcete: Facebook, Twitter, Instagram, YouTube, email, web, Skype, sms, Messenger  WhatsApp, Viber…
Sú nejaké obmedzenia?
Áno, nespamujte! Vyvarujte sa posielaniu nevyžiadaných emailov, mechanickému publikovaniu do Facebook skupín a podobne. Nikto nemá rád spamovanie. 

Začnite zarábať ešte dnes!

Tisíce, desaťtisíce, milióny ľudí sú každý deň na internete. Načo ešte čakáte? Začnite hneď.